Fülfájás, füldugulás repülőn utazva
Beszámolók - Oldal 3 - Fórum
Honlap-menü

Statisztika

Üdvözöllek, Vendég · RSS 2017.November.18, 23:58

[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Oldal 3 / 3«123
Fórum » Test category » Fórum » Beszámolók (Tapasztalatok leírása a kipróbált módszerekről)
Beszámolók
drudiDátum: Hétfő, 2013.Május.27, 20:19 | Üzenet # 31
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 15
Hírnév: 0
Helyzet: Offline
Akkor Te olyan lehetsz, mint Én. Én is mindent próbáltam, de semmi nem segít. A füldugótól ugyan nem fáj a fülem, -már ez is nagyon jó-, hiszen máskor már szorítottam, nehogy kirobbanjon valami. A dugulás csak megmaradt. Ráadásul az a totál bedugulás, amitől még bezártságérzete is van az embernek. A legrosszabb pedig, ha bárkivel beszélek, mindenki csak legyint, hogy ilyen nincs...rágózz, nyelkedj nagyokat :(. Szóval még mindig sokan várjuk a legjobb megoldást...akinek valami tényleg bejött kérjük ossza meg velünk!

VendégDátum: Vasárnap, 2013.November.03, 10:50 | Üzenet # 32
Csoport: Vendégek

Sziasztok,tíz napra utaztam Izraelbe.Náthás voltam.Odafelé egész végig recsegett és fájt a fülem.Izraelben sem lett jobb a helyzet,az egész nyaraláson be volt dugulva a fülem,nyeléskor recsegett,négy napig fájt,kövi rózsa csepp csak a fájdalmon segített.A visszafelé út meglepően simán ment.A dugulás végre elmúlt,de a recsegés megmaradt.Menjek orvoshoz?Ő mit csinál?:'(

drudiDátum: Vasárnap, 2013.November.03, 16:56 | Üzenet # 33
Közlegény
Szia! Azt, hogy az orvos mit csinál a füleddel, nem tudom. Valószínű cseppet írhat fel, de nem tudom. Én nem mentem el orvoshoz vele. A dugulás kb 2-3nap alatt elmúlt, de a recsegés tovább húzódott. Kb. 1hétig éreztem diszkomfort érzést (pattogást, recsegést). Nem tudom hány napja értél haza, de ha 1hétnél tovább sem javul, érdemes lehet megmutatni egy orvosnak.

drudiDátum: Hétfő, 2016.Szeptember.05, 20:27 | Üzenet # 34
Közlegény
Mai napon bővítettem honlapomon a füldugulás, fülfájás elleni ötletek sorát. Saját magam fejlesztett módszerem már több repülésen is bizonyított. Akinek semmi nem akar segíteni, érdemes megpróbálkozni vele! -drudi-

Fórum » Test category » Fórum » Beszámolók (Tapasztalatok leírása a kipróbált módszerekről)
Oldal 3 / 3«123
Keresés:

Copyright MyCorp © 2017